KONST / Litografier / Färglitografi 14332172
nr 1433 2172
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Signerad, numrerad 159/260, daterad -76. Färglitografi, bildmått: 37x50, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:11:54
22/11 18:05:48
22 nov
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson